Switch to EN

KOKO Kombucha w asortymencie sklepu z ekologiczna i zdrowa zywnoscia


Właściciele sklepów ekologicznych i ze zdrową żywnością podejmują się każdego dnia wspaniałej misji, chcąc dostarczać klientom wartościowych artykułów spożywczych i zmieniać ich nawyki na lepsze. Nam przyświeca podobny cel! Produkujemy naturalne fermentowane napary z herbaty ze zrównoważonych upraw. Nasza KOKO Kombucha to bogactwo smaku, dobroczynnych składników, a także probiotyków i kwasów organicznych. Poznajcie lepiej wytwarzany tradycyjnie napój, który już wkrótce może się pojawić także na Waszych sklepowych półkach.Dlaczego warto miec KOKO Kombucha w asortymencie sklepu z ekologiczna i zdrowa zywnoscia?Jest to napój w 100 proc. wegański i bezglutenowy, powstający w procesie naturalnej fermentacji ekologicznych herbat, które pochodzą z plantacji wspierających fair trade. To jednak nie wszystko! Klienci Waszego sklepu będą zachwyceni orzeźwiającym smakiem napojów. Zanim opracowaliśmy idealne receptury minęło wiele miesięcy, ale dzięki temu możemy mieć pewność, że kombucha, którą wytwarzamy, jest po prostu pyszna! Chcemy dzielić się jej smakiem z każdym, kto poszukuje zdrowej alternatywy dla słodzonych napojów i pragnie odkrywać nowe, nieoczywiste i zaskakujące napoje.
Najlepszy orzezwiajacy napój na lato? Poznajcie KOKO Kombucha Imbir
Przygotowaliśmy trzy intrygujące propozycje: Klasyk, Imbir i Yerba. Latem, kiedy szukamy przede wszystkim ochłody, kompozycja tradycyjnej kombuchy z tłoczonym sokiem ze świeżego imbiru szybko przynosi upragnione orzeźwienie. Jesteśmy przekonani, że wielu klientów Waszego sklepu będzie zaciekawiona naszą letnią propozycją i chętnie skosztuje napoju z imbirową nutą. Wierzymy też, że szybko wrócą po więcej! Z doświadczenia i obserwacji wiemy, że rozsmakowanie się w KOKO Kombuchy może stać się rodzajem zdrowego uzależnienia.
Fermentowany napój, jakiego jeszcze nie znacie!
Co jeszcze powinniście wiedzieć o naszych fermentowanych napojach? W trakcie produkcji KOKO Kombucha trzymamy się wysokich standardów i nie uznajemy półśrodków. W żadnej szklanej butelce nie znajdziecie wzmacniaczy smaku, konserwantów czy sztucznych słodzików. Stawiamy na naturalne składniki i fermentację. Właśnie dzięki temu niebawem mogą oczarować także i Waszych klientów!
Współpracujmy! Pokazmy klientom nowy wymiar eko napojów
Macie pytanie i chcecie wiedzieć więcej? Z chęcią z Wami porozmawiamy i z dumą opowiemy, dlaczego KOKO Kombucha może być na liście kolejnych bestsellerów w Waszym sklepie z ekologiczną żywnością. Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy otwarci na współpracę i pełni zapału do tego, żeby kombucha zyskała należne jej miejsce pośród zdrowych napojów.


Kup koko kombuche

Sprawdź również nasze pozostałe produkty

KOKO Kombucha Klasyk Żywa Herbata
Kup Teraz

Klasyk, 330 ml

KOKO Kombucha Imbir Żywa Herbata
Kup Teraz

Imbir, 330 ml

KOKO Kombucha Yerba Żywa Herbata
Kup Teraz

Yerba, 330 ml

KOKO Kombucha Cascara Żywa Herbata
Kup Teraz

Cascara, 330 ml